המעלות של סגולת השמיטה

כולנו, כל יום, מתרוצצים ועובדים, מחפשים איפה עוד אפשר לעשות כמה גרושים, איך אפשר להגדיל את הפרנסה, בכדי שבסוף היום יהיה לנו להביא אוכל הביתה, לנו וילדים.
כמה מאמץ פיזי אנחנו משקיעים בעבודה, קמים בבוקר מוקדם, עובדים קשה כל אחד ואחת בתחומו, מצאת החמה עד צאת הנשמה. כולנו מאמינים שפרנסה היא משמים והכל מאיתו יתברך, אבל את ההשתדלות שלנו, להביא את התלוש בסוף החודש, את הלחם והגבינה – כולנו חייבים לעשות.
אבל יש גם הזדמנויות בחיים, הזדמנויות שיכולות לשנות לנו את כל החיים בגלל החלטה אחת שנקבל. החלטה אחת שבגללה כבר לא נצטרך לדאוג לפרנסה, טרדות הכסף יעלמו ונוכל לנוח בשקט ובשלווה.

אבל פעם ב-7 שנים יש לכל אחד ואחת מאיתנו הזדמנות
שתלויה רק בנו
לזכות לעשירות ולפרנסה
.

פעם ב-7 שנים אלוקים מצווה אותנו לשמור שמיטה. המצווה הנדירה והיחודית מצוות שמיטה, בה מחויב כל מי שהוא בעלים או שוכר קרקע להשבית את שדהו ולהפקיר אותה למשך שנה שלמה. ובתמורה למעשה זה הקב"ה מבטיח לאדם שיזכה לברכה בפרנסה ופרנסתו תהיה ברווח ולא יצטרך לדאוג כל וכלל.

הקב"ה בעצמו מבטיח בתורה הקדושה "וצויתי את ברכתי לכם בשנה השישית" והכוונה שהיבול של שנה שישית יספיק לפי 3, הפרנסה תהיה לא כפולה, משולשת!

איפה עוד מצאנו הבטחה מפורשת מפי הקב"ה בעצמו לפרנסה בשפע?
מי לא רוצה הבטחה כזאת שכתובה במפורש בתורה?

הצטרפו לאלפים שכבר קיבלו על עצמם לקיים את מצוות שמיטה הנדירה של פעם ב-7 שנים, ותזכו בהבטחה המפורשת הכתובה בתורה בה אלוקים הבטיח לכל מי שישמור את המצווה כי ישלש את ממונו ותהיה לו פרנסה בשפע!